Psycholożka, psychoonkolożka, terapeutka EMDR, coach żywienia. Wspiera w przechodzeniu przez sytuacje silnego stresu i lęku. Uważam, że każdy z nas ma w sobie zasoby, by dojść do równowagi. Podczas pracy wspólnie szuka rozwiązań w bezpiecznej przestrzeni gabinetu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Pracuję pod stałą superwizją.
W Instytucie BezStresu pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 12. roku życia, które:
- doświadczają depresji, obniżonego nastroju i poczucia utraty sensu życia,
- zmagają się z kryzysami emocjonalnymi, życiowymi lub relacyjnymi,
- odczuwają przewlekły stres, napięcie, lęk i trudności w radzeniu sobie z obciążającymi sytuacjami,
- mają niskie poczucie własnej wartości i trudności w budowaniu pozytywnego obrazu siebie,
- doświadczyły traumatycznych wydarzeń i poszukują wsparcia w terapii traumy (EMDR),
- cierpią na zaburzenia odżywiania lub mają trudności związane z relacją z jedzeniem,
- zmagają się z objawami psychosomatycznymi,
- przeżywają żałobę i stratę bliskiej osoby,
- chorują onkologicznie i potrzebują wsparcia psychologicznego na różnych etapach choroby oraz po zakończeniu leczenia,
- są członkami rodzin osób chorujących onkologicznie i potrzebują pomocy w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z chorobą bliskiej osoby.
W swojej pracy wspiera osoby w odnajdywaniu własnych zasobów, wzmacnianiu odporności psychicznej oraz odzyskiwaniu równowagi emocjonalnej.