Psycholożka, psychoterapeutka systemowa, psychodietetyczka, terapeutka EMDR. W Instytucie BezStresu zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych, silwersów i seniorów 60+, psychoterapią rodzin, psychoterapią dla par, pssychoedukacją ADHD, pomaga osobom zmagającym się z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się), lękiem, depresją, problemami z obszaru uzależnień (współuzależnienia, problemem uzależnienia w rodzinie, DDA), doświadczającymi straty i żałoby, będących w kryzysach życiowych/zawodowych po przebytych traumach.
W Instytucie BezStresu zajmuję się:
psychoterapią indywidualną dorosłych oraz silwersów i seniorów 60+,
psychoterapią rodzin,
psychoterapią par,
poradnictwem oraz wsparciem psychologicznym,
psychoedukacją ADHD.
Pomaga osobom dorosłym i młodzieży zmagającym się z:
- zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się),
- lękiem,
- depresją,
- problemami z obszaru uzależnień (współuzależnienia, problemem uzależnienia w rodzinie, DDA),
- doświadczającymi straty i żałoby,
- będących w kryzysach życiowych/zawodowych,
- po przebytych traumach.